Zabezpečujeme komplexní dodávky nových zařízení a generální opravy stávajících zařízení, výběr vhodného typu klimatizačního nebo vzduchotechnického zařízení pro dané prostředí včetně studie a projektu, dodávku klimatizačních a vzduchotechnických zařízení na místo určení, montáž, uvedení do provozu, revize a zaučení obsluhy. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis na dodávaná zařízení.

Při dodávkách investičních celků a generálních oprav zajišťujeme tyto akce „na klíč“, tj. včetně stavebních, povrchových úprav, topenářských a jiných profesí, dle požadavků zákazníka.

Veřejná obchodní společnost KLIMASERVIS OSTRAVA se vždy snažila vyhovět všem požadavkům zákazníka, zodpovědět veškeré otázky v našem oboru, seznámit zákazníka s provozem a obsluhou námi dodávaných zařízení.

S výrobci DAIKIN, LENNOX, LVZ GEA, REMAK, HELIOS má KLIMASERVIS OSTRAVA v.o.s. smluvní vztahy přímého zastoupení v ČR pro servisní, montážní a obchodní činnost, výrobky značky DAIKIN a VZDUCHOTECHNIKA Nové Město nad Váhom sami dovážíme.

Servisní, opravárenskou a montážní činnost vykonávají naši zaměstnanci, odborně vyškolení přímo ve výrobních závodech jednotlivých výrobců klimatizační a vzduchotechnické techniky